انگلیسی مثل آب خوردن

بعد از گذشت سالها تحقیق و بررسی روش ها و تكنیك های كلیدی و اصولی و علمی یادگیری زبان؛ ارائه شده توسط اساتید شماره یك و دانشمندان برجسته و محقیق زبردست و صاحبنظران حوزه‌ی زبانشناسی و یادگیری و آموزش زبان و بیان ساده و صادقانه و آموزش این تكنیک‎ها و روشها به بسیاری از زبان آموزان فارسی زبان در سطح دنیا، با كمال فروتنی و افتخار، در كنار شما و در خدمت اعتلای سطح دانش جامعه جهانی هستیم.

بسیار خرسند و مفتخریم كه توانسته‌ایم وسیله‌ای كوچک باشیم تا علاقه‌مندان به یادگیری و پیشرفت در زمینه فراگیری انگلیسی در سرتاسر دنیا، بدون صرف هزینه های گزاف، بتوانند از تکنیک‌های موثر و كلیدی، بیان شده در مجموعه های آموزشی، و شبکه‌های اجتماعی انگلیسی مثل آب خوردن در مسیر یادگیری خود استفاده نمایند و روند فراگیری خود را متحول نمایند.

برای ما همین بس، که توانسته‌ایم تعداد قابل توجهی از زبان آموزان و علاقه‌مندان در سطح کشور و همچنین تعدادی بسیاری از زبان آموزان ایرانی در خارج از کشور را، در سالیان متمادی از سال 2003 تا کنون مشاوره و آموزش و راهنمایی نماییم تا بتوانند با کیفیتی عالی، انگلیسی فرا بگیرند و از رهگذر این توانمندی؛ در زندگی خود پیشرفتهای قابل توجهی را رقم بزنند.

یکی از مهمترین مسایلی که با وجود منابع بسیار زیادِ یادگیری زبان و همچنین تعداد بی‌شمار موسسات آموزش زبان در جای‌ جای کشور، زبان آموزان با آن مواجه هستند و به ندرت به راه و روش صحیح دست پیدا می‌کنند، و اکثر آنها، دچار سردرگمی هستند و در نهایت هم اکثر آنان متاسفانه به هدف خود نمی‌رسند، این است که بدانید، چگونه می‌توان سریعتر و بهتر و با کیفیت‌ بالاتری، زبان فراگرفت، مساله ای که به هر دلیل . . .، شاید تاکنون در کمتر جایی به آن پرداخته شده است.

یادگیری از راه اصولی و صحیح و علمی از این لحاظ حایز اهمیت است که زبان‌آموزان از عمر و وقت و پول خود صرف می‌کنند و حاصلِ این ناآگاهی و سیستم بی‌کیفیت آموزش زبانِ مرسوم در مدارس و دانشگاه‌ها و بعضی از موسسات آمورش زبان، حاصلی جز به فنا رفتن این سرمایه ها نخواهد داشت،  که ممكن است خود شما، بیش از هر شخص دیگری بر آن واقف باشید.

انگلیسی مثل آب خوردن در چند كلمه به صورت خلاصه يعنی:

آموزش روشها و تكنيک های كليدی، علمی و موثر و مفید يادگيری زبان

در اختيار قرار دادن منابع آموزشی مناسب هر زبان آموز به نسبت توانمندی و مهارت ایشان برای بی نيازی از كلاس و استاد

تشويق و آگاهی دادن به زبان‌آموزان برای نیل به هدف والای یادگیری

مشاوره و پشتيبانی در طول دوره يادگيری

علاوه بر مشاوره و آموزش در جهت استفاده از منابع مختلف (هر منبعی که شما مایل به استفاده از آن باشید، به شما نحوه‌ی استفاده از آن منابع را خواهیم آموخت)، کاملترین و بهترین منابع آموزشی را در هر سطح دانشی از انگلیسی که قرار دارید، در اختیار شما قرار خواهیم داد.

براي یادگیری، هیچ وقت دیر نیست؛ در هرکجای ایران و دنیا، که هستید و اگر از کلاسهای زبان و تجربیات گذشته‌ی یادگیری زبان خود نتیجه‌ای، باید و شاید را بدست نیاورده‌اید و مایل به برداشتن گام بزرگی در فراگیری انگلیسی هستید، کافی است اراده کنید. ما در کنار شما خواهیم بود و صادقانه و دلسوزانه به عنوان وسيله اي كوچک، تا حد توان كمك خواهيم كرد.

همچنین برای یادآوری دوباره بد نیست که در جریان باشید انگلیسی مثل آب خوردن از سال 2003 تا کنون، در شبکه ها و کانالهای اجتماعی مختلف فعالیت داشته و دارد و به صورت فعال و پویا به تولید و عرضع و ارسال مطالب آموزشی می‌نماید.

در همین‌جا بر خود وظیفه می‌دانیم، از الطاف بی‌پایانِ شما، همراهان گرامی در سرتاسر دنیا، که به تیم انگليسی مثل آب خوردن اعتماد نموده‌اید و خواهید نمود و همواره ما را با مهربانی‌های خودتان، چه در سایت و چه در شبکه‌های اجتماعی انگلیسی مثل آب خوردن سرفراز نموده‌اید و با پیشرفتهای چشمگیر و عالیِ خود، ما را در این فعالیت آموزشی و فرهنگی، باانگیزه‌تر و دلگرمتر نموده‌اید از صمیم قلب سپاسگذاری نماییم.
 
انگلیسی مثل آب خوردن
به نزدیکی تلفن همراه شما

پشتیبان شما در مسیر فراگیری عالی زبان