انگلیسی مثل آب خوردن

كتاب جامع فعلهای عبارتی انگليسی

قیمت: ریال 1/230/000
مقدار:

كتاب جامع فعلهای عبارتی انگليسی همراه با مثال و ترجمه و معنی فارسی

مجموعه ایی منحصر به فرد و استثنایی

برای اولين بار در دنيا

در بردارنده‌ی همه فعلهای عبارتی و چند بخشی انگلیسی همراه با مثال و ترجمه فارسی

بهبود دهنده و بالابرنده سطح دانش زبان آموزان و آشنایی با انگلیسی واقعی

گنجینه ایی ارزشمند و منحصر به فرد

فعلهای عبارتی Phrasal Verbs یا فعلهای دو بخشی و یا فعلهای چند بخشی قسمتی جدانشدنی و بسیار مهم در زبان انگلیسی هستند که زبان آموزان بعد از مدتی که با انگلیسی آشنا می‌شوند و مهارتهای چندگانه انگلیسی را فرا می‌گیرند، خود به این مهم پی می‌برند.
فعلهای عبارتی به شدت و به وفور در انگلیسی، از مکالمه های عامیانه گرفته تا نوشتار و گفتار آکادمیک و رسمی کاربرد دارند و زبان آموزان از سطوح متوسط به بعد نیاز است که چنین فعلهای عبارتی را بدانند و با آنها به نسبت سطح دانش خودشان آشنا باشند.

تا کنون چنین کتابی که به عنوان منبع کامل و جامعی ارایه دهنده همه فعلهای عبارتی همراه با ترجمه و مثال باشد تهیه و ارایه و چاپ نشده است و ما در تیم انگلیسی مثل آب خوردن برای اولین بار در دنیا چنین مجموعه ایی را تهیه و آماده نموده ایم.

از آنجایی که هزینه های تمام شده و مراحل چاپ و نشر کتاب پروسه ایی است گزاف و در نهایت این کتاب با هزینه ایی بالا در اختیار زبان آموزان قرار می‌گرفت، بر آن شدیم و این مجموعه را بعد از آماده سازی و ترجمه به صورت کتاب الکترونیکی به انتشار رساندیم.

این کتاب به مبلغی بسیار ناچیز در ازای ارزش واقعی اش در اختیار شماست و می‌توانید به صورت انحصاری از سایت انگلیسی مثل آب خوردن تهیه و استفاده فرمایید.

این کتاب الکترونیکی به صورت PDF (فرمت استاندارد و بین المللی کتابهای الکترونیک)تهیه گردیده است و در آن به صورت جامع و كامل فعلهای عبارتي English Phrasal Verbs انگليسي همراه با ترجمه و توضيح و مثال بيان شده است.

كتاب جامع فعلهاي عبارتی انگليسی در کامپیوتر و لب تاپ؛ و با توجه به رواج تبلت ها و موبایلهای هوشمند؛ در اين دستگاه ها نيز به صورت موثر و مفیدی قابل استفاده است.

با توجه به نیاز به جستجو در این کتاب الکترونیکی این امکان نیز در آن فراهم شده است و جستجوی فارسی و انگلیسی نیز به راحتی در این کتاب الکترونیکی ممکن است.

این کتاب الکترونیکی در 415 صفحه گرد آوری، تهیه و ترجمه شده است.

یادآوری که چنين كتابي براي اولين بار در دنيا به صورت ترجمه شده فارسي ارائه شده است.

برای نگاهی مختصر و بررسی، می توانید صفحاتی از این کتاب را به صورت نمونه دانلود نمایید.

برای دانلود نمونه کلیک فرمایید

بعد از پرداخت الکترونیکی؛ این کتاب الکترونیکی برایتان (به ايميل شما) ارسال خواهد شد.

بعد از دریافت این کتاب و ذخیره‌ی آن از روی ایمیل خودتان بر روی موبایل یا کامپیوتر و یا تبلت خود؛ می‌توانید بدون نیاز به دسترسی به اینترنت هر زمان که اراده کنید؛ به مطالعه‌ی اين مجموعه و كتاب ارزشمند بپردازيد.

 مي‌توانيد چند صفحه از این کتاب را به صورت نمونه دانلود نمایید
برای دانلود کلیک فرمایید 

دانلود نمونه رایگان play
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support